امروز: جمعه, ۲۷ فروردين ۱۴۰۰
کد خبر: 3747
تاریخ انتشار: جمعه, ۲۸ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۴
دسته: شهرداری
پرینت
ایمیل
به مناسبت هفته حمل و نقل برگزار شد

تقدیر و تشکر از پرسنل موتوری شهرداری میمه به مناسبت هفته حمل و نقل و راننده

#مناسبت


شهردار میمه با صدور پیامی ۲۶ آذر ماه روز ملی حمل و نقل و رانندگان را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر میمه، دکتر محسن صدرالدین کرمی شهردار میمه با صدور پیامی ۲۶ آذر ماه روز ملی حمل و نقل و رانندگان را تبریک گفت.
متن پیام به شرح زیر است:
«امروزه حمل و نقل نقش مهمی در بخش‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی دارد و جزء لاینفکی از زندگی روزمره به شمار می‌رود، قطعا یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین عوامل دستیابی به توسعه همه‌جانبه و گسترش عدالت اجتماعی نیز محسوب می‌شود.
بدون تردید نبض توسعه اقتصادی در زندگی شهری و روستایی در دستان ارزشمند فعالان عرصه حمل و نقل می‌تپد، این قشر برای تحقق اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی از هیچ تلاشی فروگذار نکرده اند، همچنین رانندگان در دوران پر افتخار دفاع مقدس، نقش موثری در پشتیبانی داشتند و شهدایی را در این عرصه تقدیم نظام جمهوری اسلامی کردند.
روز حمل و نقل و رانندگان در تاریخ تحولات کشور عزیزمان، ایام سرنوشت‌سازی بوده و نقشی تعیین کننده در شکل گیری و انسجام شبکه حمل و نقل کشور داشته است، این روز فرصت مناسبی برای بازنگری نیاز‌ها و مشکلات این بخش است.
اینجانب ضمن تبریک روز ملی حمل و نقل و رانندگان به پیشگامان و فعالان این بخش مهم، از زحمات تمامی دست‌اندکاران این عرصه به‌ویژه همکاران واحد موتوری شهرداری میمه ، اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، راهداران و رانندگان شریف شهر میمه قدردانی کرده از درگاه حضرت باریتعالی برای همگان سلامتی و موفقیت مسئلت دارم.»

محسن صدرالدین کرمی
شهردار میمه

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر میمه

N1608198336I1608198336

بازدید: 168
تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید


تلگرام

حاضرین در سایت

ما 45 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار و اطلاعات :
بازدید کل : ۱,۰۳۵,۴۹۴ نفر
حاضرین آنلاین : ۴۵ نفر
تعداد کل اخبار : ۸۵۲ مورد
اخبار امروز : ۰ مورد