امروز: پنج شنبه, ۱۹ تیر ۱۳۹۹
کد خبر: 3629
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۴۳

ارتقای درجه شهرداری

نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: با موافقت معاون عمرانی وزیر کشور، 5 شهرداری در شهرستان‌های شاهین‌شهر و میمه و برخوار ارتقای درجه گرفتند.

حسینعلی حاجی‌دلیگانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شاهین‌شهر اظهار کرد: با موافقت معاون عمرانی وزیر کشور، 5 شهرداری در شهرستان‌های شاهین‌شهر و میمه و برخوار ارتقای درجه گرفتند.

وی افزود: معاون عمرانی وزیر کشور در جلسه‌ای که به‌ تازگی با او داشتم، با ارتقای درجه شهرداری‌های دولت‌آباد، خورزوق و دستگرد در شهرستان برخوار و شهرداری‌های میمه و گز در حوزه شهرستان شاهین‌شهر و میمه موافقت کرد.

نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: معاون عمرانی وزیر کشور هم‌چنین موافقت کرد که دهیاری علی‌آباد ملاعلی در حوزه شهرستان برخوار نیز ارتقای درجه یابد.

حاجی‌دلیگانی اظهار داشت: ارتقای درجه شهرداری‌های ذکر شده به استناد تبصره (3) ماده یک آئین‌نامه حقوق و مزایای شهرداران مصوب سال 1370 هیأت‌وزیران و اصلاحیه‌های بعدی آن و بر اساس شیوه‌نامه و عوامل ناظر بر درجه‌بندی شهرداری‌ها که فروردین 94 به تائید سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی وقت کشور رسیده، صورت گرفته است.

وی ادامه داد: به‌ موجب دستورالعمل ابلاغی وزارت کشور، شهرداری‌هایی که چهار سال از زمان ابلاغ آخرین درجه آن‌ها گذشته، می‌توانند پیشنهاد ارتقای درجه خود را پس از تائید استانداری به سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور ارسال کنند.

S1560830816

بازدید: 449
تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید


تلگرام

مناسبتها

حاضرین در سایت

ما 25 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار و اطلاعات :
بازدید کل : ۹۱۱,۸۲۲ نفر
حاضرین آنلاین : ۲۵ نفر
تعداد کل اخبار : ۸۰۴ مورد
اخبار امروز : ۰ مورد