امروز: جمعه, ۱۵ فروردين ۱۳۹۹
کد خبر: 3617
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ۱۶:۵۶

9 اردیبهشت روز شورا

به گزارش روابط عمومى شهردارى و شوراى اسلامى شهر ميمه، همزمان با روز شوراها، دكتر محسن صدرالدين كرمى با حضور در ساختمان شوراى اسلامى شهر ميمه و اهداى لوح سپاس، اين روز را به اعضاى شورا تبريك گفتند و از زحمات اعضاى شورا تقدير كردند.

متن پيام تبريك شهردار ميمه به شرح ذيل است:

اعضاى محترم پنجمین دوره شوراى اسلام شهر ميمه

سلام عليكم

احتراما؛ سپاس و ثناى بى حد بر خالقى كه به لطف استقرار مستحكم نظام جمهورى اسلامى ايران و در راستاى احترام و اكرام به شخصيت و هويت انسان و مردم عزيز ايران، نهادى به نام "شوراى اسلامى" در اين كشور پا به عرصه مديريت هاى شهرى و محلى گذاشت. نهاد مقدسى كه شالوده اش ريشه در قرآن و مبانى دين مبين اسلام داشته و مشورت را يكى از اركان مهم سلامت در تصميم گيرى ها مى داند. تا جایی كه پيامبر عظيم الشأن (ص) اين دين مى فرمايند: "هيچ قومى مشورت نكردند جز آنكه به بهترين امور هدايت يافتند."

بدين وسيله اين روز شكوهمند (نهم ارديبهشت) را به شما تبريك عرض نموده و اميدوارم با درايت و حسن سلوك، براى نيل به اهداف عالی نظام مقدس و جامعه شهروند مدار، خالصانه كوشش نماييد.

با قدردانى از تمامى تعاملات و مساعى شما اعضاى محترم، در طول سال ۱۳٩٨ از درگاه ايزد منّان، توفیق خدمات رسانى وسيع و اهتمام به سلامت مردم در ابعاد مختلف، تداوم همكارى و همدلى را در سالى كه به نام " رونق توليد " مزیّن مى باشد، خواستارم.

دكتر محسن صدرالدين كرمى

شهردار ميمه

E1556626877

بازدید: 409
تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید


تلگرام

حاضرین در سایت

ما 60 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار و اطلاعات :
بازدید کل : ۸۷۹,۸۸۳ نفر
حاضرین آنلاین : ۶۰ نفر
تعداد کل اخبار : ۷۷۷ مورد
اخبار امروز : ۰ مورد