امروز: جمعه, ۱۵ فروردين ۱۳۹۹
کد خبر: 3594
تاریخ انتشار: جمعه, ۱۲ بهمن ۱۳۹۷ ۱۸:۵۶

استاندار اصفهان: اتاق ویژه توسعه میمه ایجاد می شود

‍ ‍ استاندار اصفهان

اتاق ویژه توسعه میمه ایجاد می شود

عباس رضایی صبح امروز در جمع مردممیمهاظهار کرد: اتاق ویژه توسعه بخشمیمهباهدف شناسایی، برنامه‌ریزی و اجرای طرح‌های اشتغال آفرین، عمرانی، فرهنگی، بهداشتی، صنعتی، کشاورزی و گردشگری در فرمانداری شاهین‌شهر ومیمهایجاد می‌شود.

استاندار اصفهان افزود: فرماندار این شهرستان تا یک ماه دیگر طرح‌های ارائه شده در این اتاق را جمع‌بندی و در جلسات اختصاصی معاونت اقتصادی استانداری اصفهان مطرح کند؛ استفاده از توانمندی‌های مردم و بخش خصوصی در کنار اعتبارات دولتی، می‌تواند به سرعت بخشمیمهرا در مسیر توسعه قرار دهد.

رضایی ازمسؤولاناین استان خواست با تسهیل مقررات و رفع موانع دست وپاگیر، به توسعه بخشمیمهکمک کنند و یادآور شد: این بخش سرمایه‌گذاران توانمندی در تهران دارند که لازم است با دعوت از این کارآفرینان، زمینه سرمایه‌گذاری را در بخشمیمهفراهم کنند.

وی به فشارهای اقتصادی آمریکا علیه کشورمان اشاره کرد که ملت ایران جواب این دشمنی‌ها را با راهپیمایی‌های باشکوه خود در 22 بهمن خواهند داد.

ستاندار اصفهان که با درخواست مردم بخشمیمهبه این بخش شمالی استان اصفهان سفر کرده است، در گلزار شهدای این شهر به مقام  126 شهید بخشمیمه، با نثار گل ادای احترام کرد.

عباس رضایی در سفر به بخشمیمهسینما فرهنگ این شهر را افتتاح کرد، این سینما با 110 صندلی و حدود یک میلیارد تومان اعتبار شهردار و بخش خصوصی بهره‌برداری شده است، وی همچنین از یک واحد گلخانه،نیروگاه برق و معدن طلایموتهدر این بخش بازدید کرد.

Y1549033809

J1549033809

Q1549033809

بازدید: 589
تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید


تلگرام

حاضرین در سایت

ما 42 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار و اطلاعات :
بازدید کل : ۸۸۰,۶۶۵ نفر
حاضرین آنلاین : ۴۲ نفر
تعداد کل اخبار : ۷۷۷ مورد
اخبار امروز : ۰ مورد