امروز: پنج شنبه, ۱۴ فروردين ۱۳۹۹
کد خبر: 3467
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۰۹ فروردين ۱۳۹۶ ۰۹:۳۱
فرماندار از انتخابات شوراها گفت :

352 داطلب نامزدی شورای اسلامی در انتظار تایید صلاحیت

تعداد ۳۵۲ نفر جهت عضویت در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ثبت نام کردند.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات شهرستان شاهین شهر و میمه، علیرضا بصیری فرماندار و رئیس ستاد انتخابات شهرستان با اعلام این خبر افزود: تعداد۳۵۲ نفر جهت عضویت در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در سطح شهرستان شرکت نمودند که از این تعداد۲۴۲ نفر داوطلب عضویت در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و ۱۱۰نفر داوطلب عضویت در انتخابات شوراهای اسلامی روستاها هستند که در مجموع تعداد ۳۰۵ نفر مرد و ۴۷ نفر زن می باشند.
علیرضا بصیری فرماندار با بیان اینکه همه تمهیدات لازم در خصوص برگزاری انتخاباتی سالم و قانون مند و ایجاد فضای سالم برای حضور حداکثری مردم در انتخابات فراهم گردیده است افزود: با پایان روند ثبت نام، مراحل بررسی تایید صلاحیت داوطلبین در هیات های اجرایی و هیات نظارت آغاز خواهد شد.
فرماندار با اشاره به اهمیت انتخابات در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران افزود:ان شاالله مردم بیدار و بصیر شهرستان همچون گذشته، با حضور پرشور خود در انتخابات بار دیگر نقشه های شوم دشمنان را خنثی کرده و حماسه ای دیگر در تاریخ پر افتخار کشور و شهرستان رقم خواهند زد.
پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۹ اردیبهشت ماه ۹۶ همزمان با دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری برگزار خواهد شد.

بازدید: 1067

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید


تلگرام

حاضرین در سایت

ما 60 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار و اطلاعات :
بازدید کل : ۸۷۹,۸۷۱ نفر
حاضرین آنلاین : ۶۰ نفر
تعداد کل اخبار : ۷۷۷ مورد
اخبار امروز : ۰ مورد