امروز: سه شنبه, ۱۷ تیر ۱۳۹۹
کد خبر: 3084
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۱۷ فروردين ۱۳۹۴ ۰۸:۰۸

تقدير رياست محترم كميته ي امداد امام خميني بخش ميمه از شهردار و شوراي اسلامي ميمه

به منظور تقدير و تشكر از كمك ها و حمايت هاي شهردار محترم و شوراي اسلامي شهر ميمه به كميته ي امداد امام خميني بخش ميمه در تاريخ 1394/01/16 رياست محترم كميته ي امداد امام خميني بخش ميمه به اتفاق آقاي جباري در دفتر شهردار حضور يافتند.

متوسلي ضمن تقدير و تشكر از فعاليت هاي عمراني شهرداري و شوراي اسلامي شهر و ستاد استقبال از مسافرين نوروزي در ورودي شهر ابراز اميدواري كرد ارتباط صميمي كميته ي امدار و شهرداري و شوراي اسلامي شهر براي توانمندسازي محرومين ادامه مي يابد و بستر اشتغال بايد نيز براي قشر نيازمند جامعه فراهم گردد.

وي در مورد بررسي و شناخت انواع محروميت هاي مادي و معنوي نيازمندان و تبيين و تامين نياز هاي حمايتي، معيشتي، فرهنگي و ارتقاي سطح زندگي آنها در حد امكان و شناسايي افراد و خانواده هاي لازم الحمايه در شهرها و روستا هاي بخش ميمه توضيحاتي دادند. درپايان به منظور تشكر از حمايت هاي بي دريغ شهردار ميمه جناب مهندس كرمي لوح تقديري از طرف ايشان به شهردار تقديم گرديد.

بازدید: 1451

تعداد نظرات: 1
منتشر نشده: 0
 
ro
+0
unlike
-0
مسعود کاظمی ۹۶/۰۴/۰۷ - ۱۷:۵۲
پاسخ
comments از مسئولین شهرستان میمه کمال تشکر را دارم اما این بنده حقیر تقاضا دارم به منزل من واقع در شهرک زیادآباد فرعی 4 پلاک 762 به همراه جناب آقای احمدجو که دوعای خیز من وخانواده ام همیشه یاور ایشان است تشریف بیاورند تا از نزدیک مشکلات اینجانب را مورد برسی قرار دهند چون خدایی وجود داره فقط ایشان از جون مایه گذاشتن و مریضی و بی امکاناتی منزل من را مورد برسی قرار بدهید
باتشکر از کارمندان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران
مسعود کاظمی...
 

کد امنیتی
کد جدید


تلگرام

مناسبتها

حاضرین در سایت

ما 15 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار و اطلاعات :
بازدید کل : ۹۱۰,۹۸۹ نفر
حاضرین آنلاین : ۱۵ نفر
تعداد کل اخبار : ۸۰۲ مورد
اخبار امروز : ۰ مورد