امروز: پنج شنبه, ۱۴ فروردين ۱۳۹۹
کد خبر: 3079
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۱۰ فروردين ۱۳۹۴ ۰۸:۳۴
دسته: اخبار شهر
پرینت
ایمیل
ابذل، رييس اداره ي آبفاي بخش ميمه

مشکل فشار آب بخش میمه حل شد

در مورخ يكشنبه نهم فروردين رييس آبفاي بخش ميمه جناب آقاي ابذل در دفتر شوراي اسلامي شهر حضور يافته و پيرامون سرويس دهي ايسنگاه پمپاژ آب كوهرنگ به مخزن ميمه كه آب شهر ميمه و روستاهاي زيادآباد و ازان را تامين مي كند و در بهمن ماه گذشته افتتاح و به مرحله ي بهره برداري رسيده بود، توضيحاتي به شرح ذيل ارائه نمود.

رييس اداره ي آبفاي بخش ميمه اظهار داشت: عليرغم مشكلات فراوان در ابتداي هر سال براي اولين بار در ابتداي سال 1394 افت فشار در شبكه ي آبرساني مشاهده نگرديد. ابذل در ادامه ي سخنان خود گفت:با توجه به اينكه در اوايل هر سال رشد جمعيت شهري و روستايي بر اثر مسافرت هاي نوروزي و آماده سازي شرايط برگزاري مراسم عيد نوروز و خانه تكاني به تبع اين عوامل ميزان آب مصرفي شهروندان و روستاييان افزايش پيدا مي كند ،  امسال خوشبختانه با افت فشار آب روبه رو نبوديم. وي اظهار داشت پيشنهاد ايستگاه پمپاژ آب ميمه بر اساس نياز و تامين آب مسكن مهر و خانه هاي كوثر و منطقه ي هواشناسي ميمه بوده و با توجه به اختلاف ارتفاع سطح زيادي مي طلبيد كه اين اقدام انجام گرفته و خوشبختانه به نتيجه رسيد و مشكل نرسيدن آب به طبقات بالاي واحدهاي مسكن مهر مرتفع گرديد.

 

در دانشگاه آزاد اسلامي هم اخيرا با سرويس دهي پمپاژ آب ميمه، كنتور نصب و آبرساني به دانشگاه هم در دستور كار قرار گرفت و مشكل آبرساني اين واحد دانشگاهي هم مرتفع گرديد.

 

وي اظهار داشت در مواقع بحراني مخصوصا فصل تابستان از طريق ذخيره ي آب در منبع 2000 مترمكعبي كه از طريق ايستگاه پمپاژ آب ميمه استفاده ي لازم به عمل مي آيد.

 

رييس آبفاي بخش ميمه در پايان از مساعدت و همكاري شهردار محترم جناب اقاي مهندس كرمي و اعضاي شوراي اسلامي شهر  تقدير و تشكر به عمل آورد.

 

بازدید: 1087

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید


تلگرام

حاضرین در سایت

ما 51 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار و اطلاعات :
بازدید کل : ۸۷۹,۸۰۷ نفر
حاضرین آنلاین : ۵۱ نفر
تعداد کل اخبار : ۷۷۷ مورد
اخبار امروز : ۰ مورد